FAQ - Často kladené otázky

Komu je portál určený?

Server www.noveauto.sk je určený pre predajcov nových, predvádzacích alebo jazdených automobilov.


Aké kritéria musia spĺňať vozidlá pridávané do ponuky?

Keďže sa jedná o portál určený na vytvorenie ponuky nových áut, vozidlo pridávané do ponuky nesmie byť staršie ako 1 rok a nesmie mať najazdených viac ako 10.000km.


Ako sa zaregistrujem?

Jednoducho vyplňením registračného formulára. Ďalšie údaje o firme si doplníte vo Vašom profile po registrácií.


Čo robiť v prípade že máme viacero pobočiek?

Vo Vašom profile si môžete zadefinovať každú z týchto pobočiek a prideliť zodpovednú osobu a jej kontakty k tejto pobočke. Daná osoba bude mať svoj vlastný prístup na správu danej pobočky. Vy ako hlavný používateľ máte prehľad o všetkých Vašich pobočkách, konkrétny správca danej pobočky má prehľad len o svojej pobočke.


Ako budem vedieť že niekto má záujem o nami ponúkané vozidlo?

Server www.noveauto.sk neskrýva narozidel od iných portálov kontaktné údaje priamo na predajcu. Preto pri každom vozidle sú uvedené kontaknté údaje z Vášho profilu. Samozrejmosťou je možnosť použiť kontaktný formulár, ktorý odošle správu priamo na Váš email s údajmi o vozidle, o ktoré je prejavený zájem.


Budem za inzertné služby niečo platiť?

Momentálne sú naše služby absolútne bezplatné. Je možné, že v budúcnosti dôjde k spoplatneniu, no terajším využívaním našich služieb sa nijak neviažete v prípade spoplatnenia na serveri zotrvať.


Čo inzerciou u Vás získam?

Hlavným marketingovým cieľom každého predajcu je dať o svojej ponuke skladových vozidiel vedieť pokiaľ možno čo najširšej vrstve obyvateľstva, čiže svojim potencionálnym zákazníkom. Inzercia je formou reklamy, ktorá práve tento cieľ docieli. Keďže v modernej dobe je čokoľvek vyhladávané práve na internete, je viac než nutné sprístupniť možnosť priezrieť si aktuálnu ponuku Vašej firmy práve touto formou. Samotná Vaša domovská stránka tento cieľ dosiahne len ťažko, nakoľko nikdy nebude mať takú návštevnosť, ako centralizovaná ponuka www.noveauto.sk
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zavrieť